Genius Kids English ®

1-2-4-8-12 Kişilik Gruplar

Kişiye Özel VIP Eğitim

Kişiye Özel VIP Eğitim

The Most Privileged Education System

MEB'e bağlı Özel Öğretim Kurslarımızda, en ayrıcalıklı "Kişiye Özel VIP Eğitim" sistemi uygulanmaktadır. Masabaşı birebir veya 2 kişilik, 4 kişilik, 8 kişilik, 12 kişilik özel gruplarda eğitim yapılmaktadır. Her öğrenciye durumuna göre farklı eğitim paketleri uygulanmaktadır. Sevgili Öğrenciler, "Kalabalık sınıflarda anlamıyorum, konu eksiklerim çok, çok çalışmam lazım çok" diyorsanız, Matematik Dünyası'nın trend haline getirdiği "Kişiye Özel VIP Eğitim" sistemimize katılabilirsiniz.

Sevgili Öğrenciler

2007'den beri Matematik Dünyası'na göstermiş olduğunuz büyük ilgiye ve güvene teşekkür ediyoruz. Her yeni eğitim - öğretim dönemine daha da güçlenerek giriyoruz. Bizler sizlere faydalı olmayı gaye edindik.

Çocuklarınızın her dersten sonra birşeyler öğrendiğini anlamak ve artık bende soruları çözebiliyorum sevincini paylaşmak , gözlerinden o güzel mutluluk ışıltısını almak, bizlere büyük mutluluk veriyor.

Bizim sistemimizde ise ihtiyacınız olan ve tercih ettiğiniz derslerden, mini gruplarda özel olarak eğitim alırsınız. Bundan daha önemlisi zamandan kazanırsınız ve o zamanınızı daha çok ders çalışmaya, soru çözmeye ya da farklı aktivitelere ayırabilirsiniz.

Birebir veya 2 kişilik, 4 kişilik, 8 kişilik, 12 kişilik gruplarda derslere katılabilir hayalinizdeki başarıyı yakalayabilirsiniz.

Her biri en az 5 yıl ve üzeri tecrübeye sahip, alanında uzman kitap yazarı öğretmenler eşliğinde ders alabilir ve bu derslerdeki açıklarınızı kolayca kapatabilirsiniz.

Not: Bir ders saati 40 dakikadır. İki ders arası 10 dakika mola verilir.

Prensiplerimiz..!

  • Tüm öğrencilerimizi kendi çocuğumuz gibi benimser ve ilgileniriz.
  • Kendi çocuğumuza sunulmasını arzu edeceğimiz kalitede hizmet sunarız.
  • Kendi çocuğumuzu göndermeyeceğimiz bir yere bir başkasının çocuğunu götürmeyiz ve göndermeyiz.
  • Tüm öğrencilerimizi, yaşı kaç olursa olsun, yetişkin kabul eder, onlarla bir yetişkinle konuşur gibi konuşuruz.
  • Tüm velilerimizle dost olmak, onların beklentilerine en seri, en doğru ve kaliteli biçimde cevap vermek amacındayız.
  • Kendine güvenen, bağımsız, kendi davranışlarının sorumluluğunu alabilen, sosyal yönü kuvvetli çocukların aynı zamanda başarılı öğrenciler de olduğu gerçeğinden hareket ederek, öğrencilerimizin sosyal ve psikolojik gelişimlerine de önem veririz.
  • Biz güvenilir olmayı esas kabul ederiz.