Üye Paneli
E-Mail:
Şifre:
Beni Hatırla
Üye Ol Şifre Hatırlat
Anket
Mental aritmetik eğitimine çocuğum:
Katılıyor
Katılmıyor
Göndermeyi düşünüyorum
Göndermeyi düşünmüyorum
Konu hakkında bilgim yok
Franchise

Matematik Dünyası®, Genius Kids® Genius Kids English® markalarının isim kullanım hakkı, tek sözleşme ile birlikte alt lisans yöntemiyle verilmektedir. Bunun size avantajları:

Matematik Dünyası® markasıyla MEB'e bağlı Özel Öğretim Kurs Merkezi, Etüt Eğitim Merkezi, Muhtelif Kurs ve Anaokulu açabilirsiniz. 4.Sınıftan 12.Sınıfa kadar tüm branşlarda zengin yayın desteği bulunmaktadır. Özel hazırlanmış De-Ki Kitapları, KÇS Fasikülleri, Yaprak Testler ve Denemeler tüm şubelerimize gönderilmektedir.

Şubeler arası "Merkezi Deneme" sınavı yapılarak optik okuyucularla okunup, öğrencilerin durumları analiz edilmekte, şube bazında da başarı sıralaması hesaplanarak, sınav karneleri şubelere gönderilmektedir.

Kurumsal kimlik evrakları ile tüm form, broşür, afiş, el ilanı, kartvizit tasarımlarının hazır olması sebebiyle, sizin bunları hazırlanmak için para harcamanıza gerek kalmaz. Öğrenci kayıt, muhasebe programı ile bütün öğrencilerinizin kayıtlarını tutup, ödeme planlarını, birebir, grup veya sınıf ders programlarını, etüt, devamsızlık, ödevlendirme, borç-alacak dökümlerini çıkarabilirsiniz. Bunları isterseniz kayıtlı telefonlara SMS atabilirsiniz.

Genius Kids® markasıyla "İngilizce Kursu ile birlikte mental aritmetik etkinliği" yapabilirsiniz. Setlerimiz hem Ödüllü hem de mental aritmetik yayın yelpazesi olarak zengin materyal ve yayın desteği vardır. Özel Boyutlu, 4 renk tasarımlı, 1. sınıf kağıt ISBN ve Bandrollü yayınlardır.

Kendi ekibimizin özel geliştirdiği online eğitim flash anzan programları mevcuttur.

Her marka temsilciliğimize kayıtlı öğrenciler web sitemizdeki online eğitime katılabilmektedir.

Şubemiz olmak isteyen ve ilkeli, özgüveni yüksek, girişimci ruha sahip, takım çalışmasına önem veren adaylarla çalışmayı benimsemiş olan Matematik Dünyası® ve Genius Kids®, Marka İsim Hakkı (alt lisans) alan her şubeye, her türlü teknik desteği, kurumsal alt yapı imkanlarını, eğitim materyal ve yayınlarını ve gerekli eğitimi vermeyi garanti eder. Bu eğitim ve destek ile de markasının başarısını garanti eder. Düşük kuruluş maliyeti genel giderlerle birlikte, hazır ekipman, malzeme ve gereçleri içeren eğitim seti, online eğitim desteği, reklam desteği, şubeler toplantısı ile bilgi ve fikir paylaşımı. Marka yönetim merkezli, bölgesel sistem yönetimi vardır.

Genius Kids® Mental Aritmetik Eğitmenlik Sertifika Eğitim Programı:

Şubelerimizin ve kurumsal anlaşma yaptığımız firmaların eğitmen ihtiyacını karşılamak üzere, her yıl Haziran ayında mental aritmetik eğitmenlik sertifika programı düzenlenmektedir. Yeterli talep olması durumunda yıl içerisinde de program açılmaktadır.

Şube açmak için;

Aşağıdaki şube başvuru linkinden, şube başvuru formu doldurulur ve gönderilir.

Göndermiş olduğunuz şube başvuru formu, Matematik Dünyası tarafından incelenir ve uygun bulunursa, "marka franchise şartları" ve "franchise ön başvuru formu" mail adresinize gönderilir.

Marka franchise şartlarımızı kabul ediyorsanız franchise ön başvuru formunu doldurup mail adresimize gönderiniz. (Bu ön başvurunuz resmi başvuru niteliği taşır)

Başvuru sahiplerine istenen belgelerle birlikte sözleşme aşaması için randevu verilir.

Şube başvurusu için tıklayınız

İletişim

  • Adres : Şapka Devrimi Cad. Maksimum AVM. No:32/42 Eryaman ANKARA
  • Telefon: +90 312 283 33 34
  • GSM : +90 532 673 40 36
  • Email : info@matematikdunyasi.com.tr
  • Trademark Licenser & Franchiser Muammer KARAARSLAN

Facebook ve Twitter'da takip ediniz.